©2006-2020 A.D.

O nás

Abri Design - "Naše práce nás opravdu baví!"

A. D. je kreativní internetová firma, která poskytuje komplexní služby v oblasti tvorby a správy webových stránek, internetového marketingu a vývoje aplikací na míru. Standardem naší nabídky je také firemní grafika a ostatní reklamní práce.

Podívejte se na naše práce! - v sekci reference najdete desítky realizovaných zakázek z oblasti tvorby www stránek a grafických prací.

Proč "ABRI"? Francouzské slovo s významem - úkryt, ochrana, chráněné místo. Toto slovo odráží naši firemní filozofii a přístup k našim klientům

Zajištujeme zakázky po celé ČR. Jsme schopni se s Vámi sejít, konzultovat Vaše nápady a požadavky a následně realizovat projekty. To vše v efektivní době a za přijatelné ceny.

Těšíme se na spolupráci, kontaktujte nás.

Složení web & design studia:

Kvalitní a dobře pracující team musí tvořit profesionálové, jež jsou dle svého oboru a zkušeností zaměřeni pouze na svoji specifickou činnost. Na základě tohoto principu funguje naše firemní hierarchie a je úspěšná.

Project manager - má na starosti kompletní vedení projektů, komunikuje s klientem a s celým pracovním teamem. Analyzuje výsledky týkající se projektů (analýza návštěvnosti, vyhledávací fráze, konkurence atd.). Zajišťuje také copywriting a editaci stránek.

Grafik - jeho úkolem je vytvořit grafickou podobu webové stránky dle přání a představ zákazníka. Má stále na paměti fakt, že se vzhled stránek musí odvíjet od účelu a zaměření webu.

Kodér - tvoří tzv. zdrojový kód stránky. Grafický návrh rozřezává a pomocí určených technologií (XHTML, CSS) píše kód, který tvoří z obrázků a textů funkční statickou šablonu. Šablona musí mít validní kód, jejíž zobrazení by mělo být totožné pokud možno ve všech dostupných prohlížečích.

Programátor - převezme statické šablony s grafikou a dodá webu funkčnost. Web se stává dynamickým. Reaguje a vyhodnocuje pokyny skrze server zadané uživatelem. Např. uživatelem editovatelný obsah stránek apod. Výsledkem je např. E-shop, redakční systém.

Specialista SEO - zabývá se optimalizací webových stránek pro vyhledávače. Jinými slovy jeho cílem je zvýšení návštěvnosti webu. Tato činnost je trošku alchymie a každý seo profík si svoje techniky drží pod pokličkou.

Copywriter - psaní stručných, poutavých a stylisticky čistých textů bez gramatických chyb je práce copywritera. Dobře podané informace rozhodují o tom, aby u vás zákazník "nakoupil" a aby se rád a pravidelně vracel.